عده ای در مقابل غرب و استکبار وا داده اند و سر تعظیم و تسلیم فرو آورده اند/ برخی زود آلزایمر گرفتند و دفاع مقدس را فراموش کردند

[ad_1]

عده ای در مقابل غرب و استکبار وا داده اند و سر تعظیم و تسلیم فرو آورده اند/ برخی زود آلزایمر گرفتند و دفاع مقدس را فراموش کردند

 

به گزارش رودبار آنلاین به نقل از زیتون خبر، مهدی سلحشور در مراسم یادواره شهدای شهر منجیل، حومه و یک شهید گمنام با اجرای اشعاری پیرامون شهدا، ولایت و حجاب به روشنگری پرداخت.

وی در سخنانی اظهار کرد: برخی ها خیلی زود آلزایمر گرفتند بعد از سی سال دفاع مقدس یادشان رفته است و یا استحاله شده و یک آدم دیگر شده اند و وا داده اند.

این مداح ارزشی و انقلابی بیان داشت: خیلی ها از از اول اینطور نبودند و در بسیاری از صحنه ها بودند اما الان عوض شده اند و آدم این تغییر را فراموش نمی کند.

سلحشور با روایتی از امام علی(ع)، ادامه داد: وقتی حضرت فرمود هرکس با من است، فردا سرش را بتراشد و به شهر بیاید، چهار نفر آمدند که یکی از آنها زبیر بود، خیلی جاها بود جانباز شد اما عاقبتش به خیر شند.

وی ادامه داد: امروز عده ای در مقابل غرب و استکبار وا می دهند و سر تعظیم و تسلیم فرو می آورند، اگر بگوییم یادشان رفته سی سال چیزی نیست که فراموش کنند.

این مداح انقلابی بیان نمود: باید به این افراد بگوییم یا شما وا داده اید یا دنیا شما را عوض کرده است.

سلحشور هست سال دفاع مقدس را نمونه بارز استقامت دانست و گفت: هشت سال زیر بار ستم نرفتیم به لطف امام هشتم خاک کشور عقب نشینی نکردیم.

وی با اشاره به روایتی از هشت سال دفاع مقدس، بیان نمود: در کربلای ۸ کنار کانال پرورش ماهی هرکاری کردم پایم رو روی جنازه رزمنده ها نگذارم و به جلو برم نشد.

این مداح انقلابی، تصریح کرد: شهدا اینگونه افتادند و جان دادند که الان سرپا هستیم.

وی با تاکید بر اینکه شهدا شهید امر به معروف و نهی از منکر هستند، افزود: شهدا ادامه دهنده راه امام حسین(ع) شهید امر به معروف و نهی از منکر هستند.

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *